Zapraszamy na spotkanie w ramach EDeNu

Nakło nad Notecią, 06.03.2019 r.

Masz pomysł na rozwój turystyki w powiecie nakielskim? Działasz na rzecz pielęgnowania i zachowania lokalnej kultury? Interesujesz się produktami lokalnymi? Znasz i cenisz bogactwo przyrodnicze Doliny Noteci?

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza Cię do wspólnego budowania produktu turystycznego Ekomuzeum Doliny Noteci (EDN) oraz rozwijania jego oferty.

Aby promować ideę tej inicjatywy oraz pozyskiwać nowych partnerów, Partnerstwo dla Krajny i Pałuk organizuje spotkanie tematyczne dla mieszkańców powiatu nakielskiego dotyczące rozwijania turystyki, rekreacji oraz dziedzictwa kulturowego na obszarze regionu w ramach sieci Ekomuzeum.

W programie spotkania przewidziano przygotowanie planu działania EDN na 2019 r., w tym:  omówienie bieżących spraw dot. funkcjonowania Sieci, wspólnej promocji, udziału w targach i wystawach, wyjazdach studyjnych, organizacji eventów, etc.

W trakcie spotkania zaplanowano także drobny poczęstunek.

Spotkanie odbędzie się 20. marca 2019 r. w Zajeździe WiK w Ślesinie (ul. Nakielska 8). Początek o godz. 15.00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 577 753 019 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dn. 15.03.2019 r.

Celem spotkania jest integrowanie środowisk zainteresowanych rozwijaniem i upowszechnianiem zasobów lokalnego dziedzictwa Krajny i Pałuk.

Ekomuzeum Doliny Noteci to sieć produktów turystycznych, która swoje zasoby zawdzięcza bogactwu tradycji, historii i przyrody Doliny Noteci, a przede wszystkim zrzesza ludzi pełnych pasji i energii, gotowych do działania. Mieszkańców powiatu nakielskiego, mających do zaoferowania ciekawą ofertę turystyczną, zapraszamy do włączenia się w tę niezwykła inicjatywę, której koordynatorem jest Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”.