Było smacznie i kolorowo!

 

W minioną niedzielę ulica Powstańców Wielkopolskich w Nakle nad Notecią zamieniła się w kolorowy i apetyczny festiwal smaku i rękodzieła. Na odwiedzających stoiska czekały swojskie potrawy a także biżuteria, maskotki, wyroby z wikliny. Była muzyka na żywo oraz akcenty białoruskie.

 

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na spotkanie na statku

Partnerstwo dla Krajny i Pałuk zaprasza mieszkańców powiatu nakielskiego na spotkanie tematyczne dotyczące rozwijania turystyki, rekreacji i dziedzictwa kulturowego na obszarze regionu w ramach działań Ekomuzeum Doliny Noteci, które odbędzie się 15.06.br. podczas rejsu statkiem "Władysław Łokietek".

 

 

Czytaj więcej...

Kapryśna pogoda nie wystraszyła odwiedzających

W miniony weekend, pomimo kapryśnej aury, Partnerstwo dla Krajny i Pałuk wraz z członkami Ekomuzeum Doliny Noteci uczestniczyło w Targach Turystyczno-Ogrodniczych „Lato na wsi” w Minikowie. Ważnym elementem wspólnie przygotowanego stoiska był także punkt informacyjno-promocyjny LGD.

 

Czytaj więcej...

Edukacja poprzez zabawę

Człowiek uczy się przez całe życie – czasem dlatego, że musi, czasem dlatego, że chce. Do grupy lubiących zdobywać nowe umiejętności i poszerzać swoją wiedzę zaliczają się członkowie sieci Ekomuzeum Doliny Noteci, którzy razem z Partnerstwem dla Krajny i Pałuk budują ofertę turystyczną powiatu nakielskiego.

 

 

Czytaj więcej...